Так, дві сестри вирішили влаштувати фотосесію в стилі "Бріджертонів". Дівчата не лише створили ефектні образи, а й знайшли ідеальну локацію для зйомки в самому серці Львова.

До теми Ніби зовсім інша людина: стилістка на образі Пенелопи з "Бріджертонів" розповіла про вплив ліній

"Бріджертони" в серці Львова

Дві сестри вирішили влаштувати фотосесію у стилі популярного серіалу "Бріджертони" після того, як у мережі з'явився третій сезон популярної стрічки. Так, дівчина надихнулася естетикою, однак виникали два найважливіших питання:

  • де взяти сукні, як у героїнь серіалу;
  • де влаштувати фотосесію, щоб інтер'єр відповідав естетиці "Бріджертонів".

Так, переглядаючи фото різних замків та садиб у Львові, сестри зупинилися на Палаці Потоцьких, адже він ідеально підходить естетиці "Бріджертонів" як зовні, так і зсередини.

Що стосується суконь, то їх змогла пошити мама сестер. Вона створила ідентичні вбрання, які відрізнялися лише кольорами. Свої образи дівчата доповнили ніжними рукавичками, зібраними зачісками та діадемами.

Фотосесія в стилі "Бріджертонів": дивіться відео

До слова, зйомку проводила подруга сестер. У мережі з захватом реагують на стильну фотосесію й чимало користувачів хочуть її повторити. Дівчата ж додали, що сукні здають в оренду, тому будь-хто може також відчути себе героїнею культового серіалу.