Вона була приголомшена, побачивши, що саме заважало одній з шухляд закритися. Що жінка знайшла всередині меблів, розповідаємо далі.

До теми Австралійка зірвала джекпот у розмірі 20 тисяч доларів після неймовірної знахідки на доріжці

Як жінка знайшла скарби всередині шафи

Як розповіла у своєму ролику у тікток Нонея, хтось виставив старий комод на узбіччі дороги, щоб інші жителі міста могли забрати його собі.

Коли жінка завезла раритетну знахідку додому, то зрозуміла, що одна з шухляд не закривається, але не могла зрозуміти чому. Посвітивши ліхтариком, вона побачила щось схоже на коробку з обручками.

Так я відкрила скриньку Пандори,
– сказала вона на відео й відкрила оксамитову коробку для ювелірних прикрас, аби показати глядачам, що зберігається всередині.

У центрі скриньки лежали три каблучки: одна золота з величезним скупченням діамантів на верхівці, інша – з каменем посередині, а найменша – з одним великим діамантом та безліччю маленьких.

Як дівчина знайшла прикраси у старих меблях: дивіться відео

Нонея зазначила, що збирається віднести ці прикраси на експертизу, щоб дізнатися, з чого вони зроблені та скільки коштують.

За словами блогерки, комод стояв на "загальноміському зборі сміття", де кожен міг залишити свій мотлох посеред вулиці. Люди, які виставили його, мають власну компанію й часто віддають цікаві речі в досить гарному стані.

Більшість коментаторів під відео закликали Нонею повернути обручки законному власникові, на що вона відповіла, що вони щойно купили комод у комісійному магазині й ніколи ним не користувалися.

В іншому відео вона додала, що спробує розшукати сім'ю, але шанси на те, що вона їх знайде, дуже невеликі.