Проте обирати щось одне не обов'язково. Як довели Гейлі Бібер та Кайлі Дженнер ці два напрямки гарно поєднуються між собою. Які нігті обрали подруги, розповідаємо далі.

До теми Лляні нігті: ідеї трендового манікюру для літа 2024

Як нігті обрали Гейлі Бібер та Кайлі Дженнер

Відома майстриня манікюру Зола Ганзорігт поділилася дизайнами, які вона створила для Гейлі Бібер та Кайлі Дженнер. Зіркові подруги обрали тематичний літній манікюр, що поєднує в собі мінімалізм та яскраві кольори.

Гейлі Бібер у своєму дизайні використала тему "фермерський ринок", обравши абсолютно нейтральні нігті та додавши до них крихітні намальовані зображення моркви, вишні та кукурудзи разом з іншими барвистими фруктами та овочами.

Як виглядає манікюр Гейлі Бібер: дивіться фото

Водночас Кайлі Дженнер надала перевагу жовтому французькому манікюру з малюнками "літнього саду". На її нігтях були зображені крихітні жучки, равлики й навіть хробак.

Як виглядає манікюр Кайлі Дженнер: дивіться фото

Ця грайлива ідея манікюру після публікації знаменитостей, схоже, набуває популярності. У коментарях багато користувачів залишали позитивні реакції, що і не дивно, адже такий дизайн є максимально актуальним влітку, коли сезон ягід, фруктів, овочів та різноманітних комашок у самому розпалі.