Чи варто віддавати шубу у хімчистку після закінчення зимового сезону
- Шубу слід почистити перед зберіганням на літо, це можна зробити в хімчистці або з використанням спеціальних засобів.
- Для правильного зберігання шуби необхідно обрати прохолодне, сухе місце та використовувати тканинний чохол.
Зимовий сезон закінчується. Час поступово ховати найтепліші речі у шафу. Однак, перш ніж вони будуть складені, їх варто підготувати.
Зберігання шуби вдома та догляд за нею важливі для продовження терміну служби виробу, пише 24 Канал.
Читайте також Омолоджуючі стрижки для жінок після 55 років: вони підійдуть всім
Як підготувати шубу до нового сезону
Перед тим як складати шубу на літо, її потрібно обов’язково почистити. Це можна зробити в хімчистці або за допомогою спеціальних засобів. Чистка дозволяє позбутися пилу, бруду та сторонніх запахів.
Коли варто чистити шубу:
- Якщо шуба використовувалась протягом сезону і на ній є сліди бруду або жиру, її слід обов'язково віддати в хімчистку перед тим як прибирати у шафу.
- Проте, якщо шуба не має помітних забруднень, і ви не носили її дуже часто, можна звернутися до хімчистки уже перед початком сезону.
Як потрібно складати шубу / Фото Pexels
Зверніть увагу! У хімчистці ви можете не тільки очистити шубу і перевірити її стан. Також багато компаній надають послуги з реставрації та підшиття хутряних виробів.
Поради для правильного зберігання шуби:
- Шубу слід зберігати в прохолодному, сухому місці, уникати прямих сонячних променів і вологи. Найкраще підходять шафи з вентиляцією. Для додаткового захисту можна використовувати спеціальний чохол для хутра, який дозволить шубі "дихати".
Чи варто віддавати шубу у хімчистку / Фото Pexels
- Не зберігайте шубу у пластику. Пластикові пакети можуть створювати парниковий ефект, що призводить до пошкодження хутра, його деформації та появи неприємного запаху. Краще вибирати тканинний чохол.
- Завжди зберігайте шубу на широкому вішаку, щоб уникнути деформації виробу.
- Проводьте періодичний огляд шуби на наявність пошкоджень чи зношування, особливо в районах з великими навантаженнями, таких як манжети чи комір. Якщо потрібно, своєчасно ремонтуйте або оновлюйте хутро.