Укр Рус
18 лютого, 11:28
2

Розсадник бактерій: що треба знати про прання зимових шапок

Основні тези
  • Зимові шапки потрібно прати від 3 до 5 разів на сезон через накопичення пилу, бруду, жиру та омертвілих частинок шкіри.
  • Перед пранням потрібно враховувати матеріал шапки; вовняні шапки краще прати вручну, а мохер, кашемір та ангору — з дитячим шампунем.
  • Рукавички, як основний переносник інфекцій, потрібно прати раз на тиждень.

Уже зовсім скоро увесь зимовий одяг ми почнемо відкладати в шафу аж до наступної зими. Чомусь більшість цих речей залишаються поза увагою, а дарма. Шапки, шарфи чи рукавиці після зимового носіння також потрібно прати.

Прати шапку після зими – це обов’язкова процедура, пише 24 Канал. Чомусь більшість вважають, що її треба прати лише один раз в сезон, наприкінці зими, але це помилка. Насправді головні убори потрібно прати від 3 до 5 разів на сезон.

Читайте також Як жінкам після 50 років мати гарний вигляд на фотографіях: основні правила

Шапка захищає нас від холоду та вітру, але разом з цим накопичує пил, бруд та жир від волосся. На шапках осідають омертвілі частинки шкіри голови, тому кількаразове прання є необхідністю.

Сильне, блискуче і здорове волосся – основа будь-якого стильного образу. Доглядові продукти бренду FORTESSE забезпечують максимальний догляд, даруючи локонам міцність та природне сяйво. Дозволь собі бути у тренді в будь-який сезон разом з FORTESSE!

Окрім того, на шапці можуть залишатися сліди тонального засобу, які згодом стають комфортним середовищем для розвитку бактерій. Зимовий сезон вже незабаром завершиться, тому розповімо, як саме випрати шапку.

Як випрати шапку після зими

Перед пранням шапки потрібно врахувати матеріал, з якого вона виготовлена. Загалом головні убори можна прати в машинці в делікатному режимі, але за можливості, це краще зробити вручну, щоб не деформувати виріб. Вовняну шапку потрібно замочити в теплій воді з рідким мийним засобом. Далі шапку потрібно прополоскати в чистій воді й мінімально викрутити.


Шапку потрібно обов'язково прати / Фото Unsplash

Не можна використовувати автоматичне прання лише для тих шапок, які мають декор. Мохер, кашемір та ангору можна прати із застосуванням дитячого шампуню. Також можна використовувати господарське мило. Шерсть легко вбирає аромати, які потім важко вивести, тому краще використовувати мило без запаху.

Зверніть увагу й на такий аксесуар як рукавиці. Саме вони беруть на себе основний удар при контакті з поручнями громадського транспорту, дверними ручками тощо, тому їх потрібно прати не наприкінці сезону, а раз на тиждень. Рукавички є найголовнішим переносником інфекцій, саме тому їхнє прання є необхідністю.