Тепер вона покидає Британію, щоб жити життям своєї мрії з родиною в Таїланді.‌ Як жінці вдалося зірвати грандіозний виграш, розповідаємо далі.

До теми Не могла стримати сліз: жінка здивувалась, коли дізналась справжню ціну своєї дерев'яної миски

Як жінка виграла 200 000 фунтів стерлінгів

40-річна мати двох синів Арая Каррі виснажувала себе, заробляючи мінімальну зарплату прибиральницею в хоспісі вдень і працюючи офіціанткою в ресторані ввечері.

Однак тепер це може змінитися. Жінка зірвала великий виграш у грі з числами від Betfred під назвою Nifty Fifty. Грошовий приз допоможе їй та її сім'я жити в достатку в рідній країні.

Я тривалий час працювала по 14 годин на день, тож ця фантастична перемога повністю змінила життя не лише мене та Енді, але й наших дітей. У нас був план, розрахований на 10 років, аби придбати землю в Таїланді та поїхати туди жити. Тепер усе це змінилось, і робота над нашою віллою з шістьма спальнями вже почалася,
– каже Арая.

Її чоловік Енді, колишній пожежний, який зустрів жінку під час відпустки 20 років тому, додає, що все ще не може повірити в виграш.

Ми хочемо від щирого серця подякувати керівнику Betfred Фреду Дону.‌ Наш новий будинок мрії в Таїланді, який коштує 43 000 фунтів стерлінгів, уже будується,
– ділиться чоловік.

На знак подяки керівнику він запрошує його відвідати їхній будинок мрії в Таїланді, коли той буде завершений.‌