До слова, такі відео збирають також чимало відео та вподобань. Одне з найпопулярніших перевтілень переглянули 6,6 мільйона разів, передає Lady 24.

Цікаво Моторошні трансформації, від яких перехоплює дух: дівчина створює "жахливий" макіяж

Український Asoka makeup

Українські блогерки вирішили переосмислити трендовий Asoka makeup й відтворити його в національному стилі. Започаткувала тренд на український Asoka makeup блогерка з мільйонною аудиторією @molchanovamua.

Вона взяла початок трендової індійської пісні San Sanana – Anu Malik, Alka Yagnik & Hema Sardesai й об'єднала її з Go_A – Шум. Також блогерка створила макіяж в українському стилі, й не один.

До слова, відео цієї блогерки є одним з найпопулярніших – його переглянули понад 6,6 мільйона разів, а вподобало 918,5 тисяч користувачів.

Українська версія Asoka makeup: дивіться відео

Блогерка @molchanovamua надихнула й інших на цей тренд. Так, Дар'я Кардит також створила українську версію Asoka makeup. Дівчина у мережі поділилася, що на створення цих образів витратила понад 12 годин. До слова, це перевтілення переглянуло понад 615,4 тисячі користувачів.

Українська версія Asoka makeup: дивіться відео

Ще одна блогерка – @soulfully_alien – зробила третю версію перевтілення. Окрім того, замість популярної 3 роки тому пісні Go_A – Шум вона обрала трендову композицію Артем Пивоваров х Klavdia Petrivna – Барабан. Це відео також стало популярним, адже за кілька днів його переглянули майже 590 тисяч разів.

Третій варіант української версії Asoka makeup: дивіться відео

До слова, ефектне перевтілення прокоментувала й загадкова співачка Klavdia Petrivna. Вона відзначила, що робота блогерки – просто неймовірна.